Psychoterapie Brno - PhDr. Juraj Barbarič

Pěkný den, mé jméno je Juraj Barbarič. Nabízím v Brně a okolí psychoterapeutické služby. Jsem tu pro Vás s možností poskytnout Vám útěk ze světa obtížných životních situací. Psychoterapie je šetrná, ale přesto velmi účinná cesta jak o svých problémech začít mluvit, najít jejich skutečného viníka a tím celou tíživou situaci vyřešit jednou pro vždy. 

Nepodceňujte své psychické zdraví, má velký vliv i na to fyzické. Stejně tak má Vaše duševní pohoda obrovský vliv na Vaše okolí a způsob jakým jste vnímáni. Buďte perfektním společníkem svému okolí a hlavně sami sobě díky psychoterapiím.

Individuální psychoterapie

Známe to všichni. Blíží se náročný úkol, nebo období a my jsme v nejistotě co se bude dít, jaký to přinese výsledek a jaké to může mít následky. Stejné stavy mohou přijít s dlouhodobou pracovní zátěží a nebo stresovými situacemi v okolí. Stres je svazující, nedovolí Vám podat maximální psychický ani fyzický výkon. Mé individuální psychoterapie probíhají přímo na míru. Strávíme společně tolik času, kolik bude nutné abychom nastavili ten správný směr. Společně najdeme viníka stresových situací a úzkostných stavů, naučíme se stresu předcházet a pravidelně trénovat odolnost vůči stresu. Nejsem psycholog, nebudu vás léčit. Jsem psychoterapeut, budu Vaším průvodcem po cestě k lepšímu a odolnějšímu já. Přečtěte si více o mém přístupu k individuální psychoterapii.

Párové psychoterapie

Párové terapie jsou velmi častou součástí dlouhodobých vztahů i na první pohled šťastných párů. Mnohdy si problém neuvědomují, snaží se ho přehlížet, nebo odsouvat jeho řešení až na samou mez snesitelnosti. Nebojte se začít řešit případné překážky ve vztahu co nejdříve. Rád Vám s tím pomohu. Najdeme společně cestu, jak bude Váš vztah znovu kvést a budete se cítit naplněni jako dřív. Mohu zaručit individuální přístup a své kroky pečlivě plánuji na míru konkrétnímu páru a jejich situaci. Nesetkáte se se strojenými psychoterapeutickými poučkami. Každá minuta terapie bude mít skutečný přínos. Přečtěte si více o mém přístupu k párové psychoterapii.

Rodinné psychoterapie

Vedle psychoterapie pro jednotlivce a páry nabízím terapie i pro rodiny. Čím větší a osobnostmi rozmanitější rodina je, tím je náchylnější k různým konfliktům, které jsou doprovázeny stresem a dalšími nepříjemnými pocity. Vše je o rychlé a dobře cílené psychoterapeutické pomoci. Bohužel, stále je módou snažit se problémy řžešit sám, ale mnohdy to nefunguje dlouhodobě a potíže se tak neustále vracejí. Vyřešte své neshody, otevřete se mi se svými pocity a já Vám výměnou za Vaši důvěru budu nejbližším průvodcem, jak své rodinné vztahy znovu zocelit a připravit je na jakoukoliv těžkou situaci i do budoucna. Přečtěte si více o mém přístupu k rodinné psychoterapii.

Hledáte pomoc psychoterapeuta?

Kontaktní informace

PhDr. Juraj Barbarič
Řezáčova 70
Brno-Komín
624 00
Česká republika
IČ:
DIČ