Objednání bez čekání,
prosím volejte na tel. 607 130 841
nebo pište na jb@jb-terapeut.cz nebo jurajbarbaric@gmail.com

INDIVIDUÁLNÍ PSYCHOTERAPIE PRO BRNO

Tuto krátkou sekci na tento web uvádím z takového v podstatě formálního důvodu. Následuje totiž sekce PÁROVÁ A RODINNÁ TERAPIE. Nechci, aby vznikl dojem, že se primárně zabývám páry či rodinami. Dělám samozřejmě individuální psychoterapii, tedy jinak řečeno „jeden na jednoho“.

Jak se případně dočtete na jiném místě tohoto webu, neřídím se žádnými diagnózy, nespecializuji se na nějaké „škatulky“.

Specializuji se na konkrétní lidi, s jejich konkrétním individuálním příběhem. Když máte dva, deset nebo sto lidí, kteří někde nějakým způsobem dostali stejnou diagnózu, příběh každého z těch lidí JE JINÝ.

A já se zaměřuji na tyto individuální příběhy konkrétních lidí a podle toho s každým klientem se snažím pracovat s jejich konkrétními příběhy, s okolnostmi, ve kterých žijí, a tak je má práce s každým klientem více nebo méně jiná. Moje snažení je „ušít“ terapii každému klientovi na míru (tak, jak to dělal můj největší psychoterapeutický vzor a inspirace – Milton Hyland Erickson, který byl zatím v celé historii psychoterapie nejúspěšnější terapeut).

Práci podle diagnóz považuji dokonce za škodlivou. Pokud se chcete dozvědět víc o tom, proč, podívejte se na mé video PROČ JSOU PSYCHO-DIGNÓZY NEBEZPEČNÉ AŽ ŠKODLIVÉ.


Video naleznete v sekci VIDEA na tomto webu.

Sejděme se v Brně a okolí a pojďme si společně popovídat o Vašich problémech. Věřím, že najdeme cestu, jak Vám pomoci s dlouhodobým pozitivním dopadem na Váš život.