Já na Facebooku

Tyto informace sem dávám proto, že Facebook je jeden z nejvíce využívaných internetových projektů a produktů a já na něm mám nějaké další informace. Takže kdo se o mne bude zajímat víc, než se dozví z tohoto webu, tak se můžete podívat na mé věci na Facebooku.

Jednak tam mám svůj osobní profil, který není nijak omezený, a tudíž se na něj může dívat kdokoli. Z toho, co třeba sdílím, vkládám či komentuji, je možné si doplnit do jisté míry obrázek o mně. Můj osobní facebookový profil je zde: https://www.facebook.com/juraj.barbaric.9

Pak mám na Facebooku stránku, která se jmenuje Jurajova stránka o životě a psycho - oborech. Na tuto stránku vkládám jednak své vlastní úvahy na různá psycho – témata, a jednak zde sdílím věci z jiných zdrojů, které považuji za zajímavé a důležité. V podstatě základním cílem této stránky je dělat trochu osvětu o psycho – oborech mezi laickou veřejností, jelikož snad neexistuje jiná oblast lidského poznávání a přemýšlení, ve které je tolik chybných mýtů a pověr a předsudků a také hluboce zastaralých informací. Tuto stránku naleznete zde: https://www.facebook.com/OZivoteAPsychoOborech/

Další stránka, kterou na Facebooku mám, je pojmenovaná Kurzy a výcviky Juraje Barbariče. Název sám myslím říká, o čem je. Podstatné na tom je, že zde uvádím jakousi nabídku svých možných kurzů a výcviků, určených pro profesionály z oblasti pomáhajících profesí či studenty těchto oborů, případně pro lidi, kteří jsou původně z jiné profesní oblasti, ale chtějí se stát psychoterapeuty. Tato stránka jezde: 
https://www.facebook.com/barbaricvzdelavani/

A pak mám na Facebooku ještě jednu stránku, věnovanou jednorázovému tématu, s názvem Anti NLP aneb kritika neurolingvistického programování. Tato stránka vznikla z naléhavé potřeby se aspoň pokusit upozornit na nebezpečí jednoho z velmi módních a velmi komerčních psycho – trendů. Tuto stránku naleznete zde:
https://www.facebook.com/ANTI-NLP-aneb-kritika-neurolingvistick%C3%A9ho-programov%C3%A1n%C3%AD-614918605237491/